ico_temat.gifCo oznacza szyfrowanie SSL ?

bezpieczne_polaczenie.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aby zapewnić naszym klientom maksymalne bezpieczeństwo i poufność transmisji przesyłanych drogą elektroniczną stosowany jest protokół SSL skrót od angielskich słów Secure Socket Layer. Informacje transakcyjne, rejestracyjne lub informacyjne są szyfrowane a następnie w takiej formie przesyłane do odbiorcy.
 
Nasza aplikacja internetowa multigps.pl od samego początku istnienia obsługuje szyfrowanie SSL aby w ten sposób zapewnić maksymalne bezpieczeństwo naszym klientom.

Jak sprawdzić poprawność certyfikatu?
Każdorazowo przed zalogowaniem do systemu multigps.pl konieczne jest sprawdzenie certyfikatu bezpośrednio w przeglądarce z której korzystamy. Obok adresu strony na której właśnie jesteśmy, małą ikonę w postaci kłódki - świadczy to o tym że połączenie jest bezpieczne i szyfrowane. Niezależnie od rodzaju używanej przeglądarki w zakładce prezentującej dane dotyczące certyfikatu strony, powinny być zawarte informacje na temat wystawcy i odbiorcy certyfikatu.

Dla naszej aplikacji www dane są następujące:

Właściciel: multigps.pl
Wystawca: RapidSSL CA, GeoTrust, Inc
Protokół szyfrowania: TLS v1.0 128 bit AES (2048 bit RSA/SHA)

Witryny posiadające takie certyfikaty są powszechnie traktowane jako bezpieczne, wiarygodne i godne zaufania, gdzie świadczone są usługi zgodne ze światowymi standardami a nasza aplikacja internetowa właśnie do takich się zalicza.