ico_temat.gifO Firmie

Spółka AVERNET została założona w 2003 roku. Przedmiotem działalności były kompleksowe usługi w szeroko pojętym zakresie informatyki użytkowej.  Grupa stałych współpracowników, angażowanych w ramach potrzeb do wykonania konkretnego projektu, pozwala rozwiązywać również rozbudowane i skomplikowane problemy przedstawiane przez Naszych klientów.

   

Realizacje
Zrealizowaliśmy wiele aplikacji wspomagających rozmaite zintegrowane procesy biznesowe. Posiadamy własny system zarządzania flotą pojazdów, paliwem bazujacych na technologi Webserver która zwiększa wydajność pracy a poprzez kontrolę i monitoring, poprawia bezpieczeństwo i usprawnia procesy logistyczne. Integrujemy systemy, piszemy oprogramowanie i dostarczamy wsparcie techniczne.


 
   

Rozwiązania nietypowe
Bogata oferta asortymentowa urządzeń GPS i szybka realizacja zamówienia, od momentu zaprojektowania rozwiązań nietypowych poprzez dobór najbardziej adekwatnego dla potrzeb Klienta rozwiązania oraz wysoki poziom wyszkolenia naszych pracowników to wszystko tradycyjnie już oferuje swoim klientom nasza firma.

     

Misja firmy
Jednakowo uważnie podchodzimy do potrzeb fachowców, jak osób nie znających się na problemach. Chętnie pomagamy w rozwiązywaniu problemów naszych klientów - bez względu na ich doświadczenie.

 

 

opis_mozliwosci_monitoringu_gps.gif
 

 
kontakt_multigps.gif

Skontaktuj się z nami już dzis, aby uzyskać więcej informacji na temat być może będziemy w stanie pomóc w zarządzaniu
zespołem handlowców pojazdów.