ico_temat.gifLokalizator ZAPALNICZKA! Nie płać za montaż!

Lokalizator zapalniczka

Od teraz lokalizacja pojazdu jest jeszcze łatwiejsza! Nowy lokalizator GPS został tak zaprojektowany, aby korzystać z niego wkładając go tylko w gniazdo zapalniczki. Został stworzony dla łatwości użytkowania i prostoty obsługi. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie naruszamy w żaden sposób fabrycznej instalacji pojazdu. Można go stosować we wszystkich pojazdach, które posiadają gniazdo zapalniczki samochodowej. To rewolucyjne urządzenie typu Plug & Play do lokalizacji GPS wyprodukowane przez jedną z wiodących firm w tej dziedzinie. Jego czterozakresowa technologia GSM pozwala na stosowanie go w dowolnym miejscu na świecie i łączyć się praktycznie z każdym operatorem sieci komórkowej. Ponadto, posiada 3-osiowy akcelerometr G-Force Sensor, który pozwala na przykład na wykrywanie kolizji lub holowania.

Dodatkowo dzięki wbudowanej baterii w tym lokalizatorze możemy mieć informację, czy urządzenie zostało wypięte z gniazda zapalniczki. Pozwala to na jeszcze dokładniejszą kontrolę nad Państwa pojazdami i większą ochronę nad nimi.

 

 Przykłady zastosowania:

  • Monitorowanie floty pojazdów
  • Wypożyczalnia aut
  • Przedsiębiorstwa współpracujące z podwykonawcami
  • Kontrola rodzicielska nad młodymi kierowcami
  • Kontrola tras w prywatnym aucie wykorzystywanym służbowo

ulotka_gps.jpgUlotka informacyjna o systemie monitoringu GPS. [1,9MB]

kontakt_multigps.gif

Jeśli Twoja firma ma podwykonawców których chcesz kontrolować, posiadasz wypożyczalnie pojazdów, posiadasz nowy samochód i boisz się o utratę gwarancji, potrzebujesz nowoczesnych i niezawodnych rozwiązań skontaktuj się z nami już teraz!.