ico_temat.gifMasowe wysyłanie powiadomień SMS

serwer_sms.jpg

Jeśli prowadzisz własny biznes to w dzisiejszych czasach korzystanie z powiadomień SMS staje się standardem. Szybkie powiadomienia pozwalają skutecznie informować klientów, partnerów, pracowników o umówionych spotkaniach, ważnych i niebłahych zagadnieniach mających wpływ na szybka reakcję. Dla każdej firmy dostęp do nowoczesnych technologii to dodatkowy prestiż.

Możliwości wykorzystania informacji SMS są nieograniczone. Nasz system umożliwia bardzo prostą dwustronną komunikację  pomiędzy dowolnymi  użytkownikami wyposażonymi w telefon komórkowy a osobą wyposażoną wyłącznie w komputer z dostępem do Internetu.

System multiGPS pozwala na wysyłanie SMS i odebrane wiadomości bezpośrednio z przeglądarki.
Nasza aplikacja posiada łatwą w obsłudze aplikację internetową do utrzymywania kontaktów, dodawania grup i zarządzania wiadomościami SMS.

Przykładowe zastosowanie wysyłania automatycznej informacji SMS:
  • Monitoring GPS – wykorzystanie w aplikacji multiGPS.pl
Nasza aplikacja w pełni wykorzystuje automatyczny system SMS. Każde zdarzenie w systemie multiGPS może być skonfigurowane do generowania alarmów za pomocą poczty elektronicznej lub SMS które wymagają natychmiastowej uwagi takich jak np: SOS, kradzieży pojazdu lub maszyny, podwyższonej temperatury, prędkości, użytkowania pojazdu poza godzinami lub naruszenia strefy za którą pojazd lub maszyna nie może się poruszać. Posiadamy także system zarządzania flotą który dzięki integracji z serwerem SMS wysyła autoamtyczne informacje o kończących się przeglądach technicznych, ubezpieczeniach OC/AC, licencji, ważności tachografu oraz leasingu. 
  • Sklepy internetowe.
Możliwość wysyłania automatycznych informacji o przebiegu transakcji, okresowych promocjach,  o zmianie statusu wysyłki towaru itp.
  • Windykacja i kontakt z klientem.
Wysyłanie informacji o przeterminowanych płatnościach i konieczności opłaty należności to skuteczne narzędzie kontaktu z dłużnikiem.
  • Aplikacje i systemy typu ERP.
Dostęp do integracji z systemami klasy ERP, CMS i wiele innych to nieograniczone możliwości w takich barażach jak turystyka, transport, budownictwo, ochrona i zabezpieczenia i wiele innych.
Przykładowe informacje wysyłane bezpośrednio z systemu to: przeterminowane faktury, status wysyłki towaru, status przyjętej reklamacji, przypominanie o umówionych wizytach lub zarezerwowanych wycieczkach.


Na życzenie klienta istnieje możliwość wykonania pełnej usługi integracyjnej aplikacji Klienta z naszym systemem SMS i włączenia dostępu do dedykowanego panelu administracyjnego, który umożliwia zarządzanie usługą i otrzymać odpowiedzi wiadomości SMS.


 

 

  

kontakt_multigps.gifSkontaktuj się z nami już dzis, aby uzyskać więcej informacji na temat być może będziemy w stanie pomóc w zarządzaniu flotą pojazdów i urzadzeń. Zapraszamy.